Парубій закрив ранкове пленарне засідання Верховної Ради

Він закликав завершити роботу над поправками до проекту закону про судоустрій і статус суддів до початку вечірнього засідання

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засідання Верховної Ради. Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

"Попросили члени комітету і доповідач більше часу для консультацій (щодо проекту змін до закону про судоустрій та статус суддів, - ред.). Я, розуміючи значимість цього закону і знаючи, наскільки важливим є його ухвалення сьогодні, прошу авторів та робочу групу зібратись для узгодження. Щоб коли ми зберемося після обіду, ми могли точно й твердо знати рекомендації комітету щодо того, до яких поправок повернутися. і щодо того, які поправки є важливими для продовження співпраці з МВФ", - сказав Парубій.

Він закликав юридичний відділ апарату ВР посприяти оформленню поправок.

"Таким чином, я сподіваюсь, що ми зможемо повернутися до зали із готовим рішенням і перейти до голосувань. А зараз ранкове засідання Верховної Ради оголошую закритим", - резюмував спікер ВРУ.

Новини за темою: Парламент почне розглядати оновлення складу ЦВК о 16:00, - Ірина Луценко

До цього Парубій оголосив позапланову перерву на 10 хвилин для консультацій у комітеті, проте цього часу забракло. Під час розгляду проекту змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" було відхилено велику кількість поправок, ухвалених комітетом, у зв'язку з цим знадобилися додаткові узгодження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів