Парубій розповів, скільки спав після ухвалення держбюджету, й не став коментувати "пияцтво" нардепів у Раді

Спікер після запитання про алкоголь у сесійній залі поспішив на міжнародну зустріч

Спікер парламенту Андрій Парубій Верховная Рада

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій розповів, що після ухвалення парламентом держбюджету на 2019 рік спав півгодини в готелі, проте відмовився коментувати інформацію щодо вживання нардепами алкогольних напоїв у сесійній залі. Трансляцію спілкування Парубія з пресою транслював телеканал "112 Україна".

"Півгодини (спав, - ред.)... Я в готелі живу. Готелі "Київ", мені добре, близько. Але я прийшов о 7:30, встав о 8-й - півгодини, якщо назвати спати чи не спати. Але цей день мав відбутися", - сказав спікер Ради.

Новини за темою: На засідання Ради після "ночі бюджету" прийшли 237 народних депутатів

Коли журналісти почали запитувати Парубія про пияцтво в залі Верховної Ради, його помічники втрутилися в розмову і сказали, що спікер не має часу відповідати через термінову зустріч. "У мене вже за три хвилини починається зустріч з польськими представниками", - підтвердив Парубій, однак згодом почав розповідати про україно-польські відносини.

Новини за темою: Сироїд закрила ранкове засідання Верховної Ради

Зазначимо, позафракційний народний депутат Юрій Левченко поскаржився на "перегар" у сесійній залі парламенту під час ухвалення держбюджету-2019. Про це він заявив під час "нічного" засідання Ради. "Перше, що відчуваєш, коли входиш до зали, - це запах перегару в повітрі. Це стільки народних депутатів тут останні кілька годин відверто наливали і дуже добре вживали (алкоголь, - ред.)", - заявив Левченко. 

Нагадаємо, о шостій ранку п'ятниці Рада 240 голосами депутатів ухвалила державний бюджет України на 2019 рік.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів