Парубій розповів, як часто спілкувався з Порошенком щодо порядку денного парламенту

За його словами, йдеться про робочу продуктивну співпрацю

Президент України Петро Порошенко і спікер ВРУ Андрій Парубій З відкритих джерел

Спікер парламенту Андрій Парубій час від часу спілкується з президентом України Петром Порошенком щодо порядку денного Ради, зокрема щодо законодавчих ініціатив голови держави. Про це голова ВРУ сказав під час підсумкового брифінгу за результатами восьмої сесії, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

У відповідь на питання, чи часто Парубій обговорює з Порошенком законопроекти порядку денного, спікер ВР сказав: "Ми з ним зустрічаємося не кожного пленарного тижня, але інколи у пленарні тижні ми зустрічаємося".

"Він (президент, - ред.) наголошує на тих законах, які подано, як правило, президентом, на їхній важливості. Ми точно по Антикорупційному суду мали кілька розмов. По закону про нацбезпеку ми точно мали кілька розмов. Ці розмови, як правило, стосуються тих законодавчих ініціатив президента, які подаються. Можу сказати, що по тих законах, які президент ініціював, не кожного пленарного тижня, але досить часто ми з ним бачимося", - сказав Парубій.

За його словами, зустрічі, як правило, відбуваються у понеділок або у середу.

"Бачимося, щоб звірити усі правки, які є, щоб зайшовши у зал, ми знали, що позиції узгоджені і ми маємо 226. І ця співпраця є дуже робочою і продуктивною", - додав Парубій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів