Парубій підписав закони про кібербезпеку, електронні довірчі послуги та про гастрольні заходи

Андрій Парубій підписав три прийнятих закони

Спікер ВРУ Андрій Парубій Верховная Рада

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у п'ятницю, 20 жовтня, підписав три прийнятих закони - "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України", "Про електронні довірчі послуги" та "Про гастрольні заходи в Україні". Про це йдеться у повідомленні прес-служби Верховної Ради.

"Голова Верховної Ради України в п'ятницю підписав три прийняті закони: "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України" (законопроект №2126а), "Про електронні довірчі послуги" (законопроект №4685) і "Про гастрольні заходи в Україні" (законопроект №6682)", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що законопроект "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України" вводить ряд понять: кібератака, кібербезпека, індикатори кіберзагроз, критично важливі об'єкти інфраструктури та інше. Окрема стаття присвячена тому, що кібербезпека не повинна означати "утиски у мережі". Так, законопроект не поширюється на дані, які передають в комунікаційних або технологічних системах, а також соцмережах, блог-платформах, для розміщення відеофайлів та інше.

Законопроект "Про електронні довірчі послуги" включає інструменти адміністрування бізнесу: електронна ідентифікація (BankID, MobilD), електронний підпис, електронна печатка, позначка часу, електронна рекомендована поштова доставка, фейк-контроль електронних ресурсів.

Законопроект "Про гастрольні заходи в Україні" зобов'язує організаторів заходів в Україні радитися з СБУ щодо артистів, яких хочуть запросити з Російської Федерації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів