Парубій підписав закон про дипслужбу

Документ набуде чинності за півроку після офіційної публікації, цьому має передувати підписання закону президентом України

Спікер парламенту Андрій Парубій проводить погоджувальну раду парламенту Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій підписав закон № 7322 “Про дипломатичну службу”. Він поставив підпис під час засідання погоджувальної ради ВРУ, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Я підписую ухвалений ВРУ закон про дипломатичну службу. І дуже знаково, що парламент ухвалив цей закон до 100-річчя української дипломатичної служби. 22 грудня 1917 року було підписано законопроект про створення Генерального секретарства міжнародних прав першої повноцінної державної структури, яка займалася зовнішньою політикою України", - сказав Парубій.

Новини за темою: Дипломатичні проколи: Україна не змогла відстояти європейську перспективу і дозволила втягнути себе в скандал з виборами

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила документ на початку квітня поточного року 276 голосами народних депутатів.

Закон запроваджує три категорії дипломатичних посад, а президента уповноважує визначити порядок, строки, особливості проходження дипслужби, загальну кількість та перелік закордонних дипустанов України; Кабмін – визначити посадові оклади дипслужбовців.

Основні норми закону набудуть чинності за півроку після офіційної публікації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів