Парубій передав до регламентного комітету подання ГПУ на Вілкула, Колєснікова і Дунаєва

Сьогодні стало відомо, що генпрокурор Юрій Луценко повторно вніс до Ради подання на цих трьох нардепів

Андрій Парубій Украинское фото

Подання ГПУ про зняття недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності депутатів від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова та Сергія Дунаєва скеровано до регламентного комітету ВРУ. Про це сказав спікер парламент Андрій Парубій під час вечірнього пленарного засідання ВР, трансляцію вів офіційний канал "Рада".

"До Верховної Ради надійшли подання від генерального прокурора про надання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва і Дмитра Колєснікова. Я невідкладно передаю документ на розгляд комітету з питань регламенту. Переконаний, що ми маємо підтримати подання ГПУ своїми голосами", - сказав Парубій.

Він висловив власну позицію, що у разі невинуватості народний депутат, як і будь-який громадянин, зможе довести це у суді.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що генеральний прокурор Юрій Луценко повторно вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності депутатів від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова та Сергія Дунаєва.

Зауважимо, Юрій Луценко вже направляв до парламенту подання на зняття недоторканності цих депутатів. Проте регламентний комітет повернув їх Парубію. Комітет вирішив запропонувати звернутися до Луценка з проханням роз'яснити статус додаткових матеріалів до подань на депутатів. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів