Парубій оголосив півгодинну перерву у роботі Ради

Перерву оголосили за заявою двох політсил - "Народного фронту " і Радикальної партії

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій оголосив півгодинну перерву у роботі Верховної Ради за заявою фракцій "Народний фронт" та Радикальної партії. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Дві фракції хочуть оголосити реальну перерву. Я запрошую усіх голів фракцій на консультацію до голови ВРУ. Ми домовилися колеги. Я запрошую також і БПП долучитися до нашої наради. Зараз я прошу всіх голів фракцій і груп підійти до мене. На півгодини. О 17:30 я прошу усіх повернутися до зали", - сказав Парубій.

Нагадаємо, 5 липня у плані роботи Ради було питання оновлення Центрвиборчкому. Під час ранкового пленарного засідання спікер ВРУ Андрій Парубій запропонував депутатам шляхом рейтингового голосування визначитися, чи переходити до оновлення складу ЦВК, проте за виступили тільки 189 народних обранців (з них з "Блоку Петра Порошенка" - 117, а з "Народного фронту" - 10). Після цього фракція БПП оголосила про припинення роботи до повернення до питання оновлення ЦВК.

Під час вечірнього засідання парламент без голосів БПП підтримав за основу законопроект щодо офіційних видань "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів