Парубій оголосив перерву у роботі Ради для політичних консультацій

Він запросив голів фракцій для перемовин

Спікер парламенту Андрій Парубій, голова фракції БПП Артур Герасимов і голова фракції НФ Максим Бурбак Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій оголосив перерву у роботі Ради на 15 хвилин для проведення політичних консультацій. Онлайн-трансляцію засідання ВР вів канал "Рада".

"Зважаючи на ситуацію, користуючись своїм правом, я запрошую голів, представників фракцій на нараду. Прошу до мене в кабінет на нараду. Оголошую перерву на 15 хвилин", - сказав Парубій.

Нагадаємо, 5 липня у плані роботи Ради було питання оновлення Центрвиборчкому. Під час ранкового пленарного засідання спікер ВРУ Андрій Парубій запропонував депутатам шляхом рейтингового голосування визначитися, чи переходити до оновлення складу ЦВК, проте за виступили тільки 189 народних обранців (з них з "Блоку Петра Порошенка" - 117, а з "Народного фронту" - 10). Після цього фракція БПП оголосила про припинення роботи до повернення до питання оновлення ЦВК.

Як відомо, на початку лютого 2018 року президент України Петро Порошенко вніс до парламенту подання щодо оновлення складу Центрвиборчкому. Потім відбувалася спецперевірка. Проте проблема полягає у тому, що вакантних місць у ЦВК 13, а кандидатів - 14.

У більшості членів Центрвиборчкому термін повноважень давно закінчився.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів