Парубій обговорив з Волкером кібербезпеку під час виборів

Волкер зазначив, що безпека виборів – це загальний інтерес

Фото з відкритих джерел

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та спеціальний представник Держдепартаменту США Курт Волкер на зустрічі в п'ятницю 14 вересня обговорили інформаційні та кіберзагрози майбутніх виборів з боку Російської Федерації.Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради. 

"Україна часто відчуває інформаційні та кібератаки з боку Росії. Тому зараз, напередодні виборів, важливим є підтримка і співпраця зі Сполученими Штатами Америки, які дуже добре знають, що таке російські кібератаки, зокрема, втручання у вибори", – сказав Парубій.

У свою чергу Волкер зазначив, що "безпека виборів – це наш спільний інтерес, тому ми активно співпрацюємо з українською владою та неурядовими організаціями, щоб забезпечити безпеку виборів".

Парубій також зазначив, важливість аспекту інформаційної безпеки, "адже в Україні існує мережа так званих засобів масової інформації, керованих з країни-агресора, які фактично виконують роль інструменту російської пропаганди".

"Як російський агресор окупував частину українських земель,– так окупованій є та частина інформаційного простору України", - підсумував голова спікер.

Новини за темою: Трамп загрожує санкціями за втручання у вибори

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів