Парубій доручив комітету прискорити розгляд законопроекту про Антикорупційний суд

Спікер ВРУ припустив, що питання винесуть під купол у вівторок 22 травня

Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій дав доручення профільному комітету завершити підготовку законопроекту про Антикорупційний суд до другого читання 16 травня. Про це він сказав у ході погоджувальної ради ВРУ, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Я наразі даю доручення комітету з питань правової політики, щоб невідкладно вже цієї середи було підготовлено та розглянуто завершений огляд усіх правок щодо Антикорупційного суду і наступного тижня щоб ми перейшли до його розгляду", - сказав Парубій.

Він зазначив, що до законопроекту подали майже 2 тис. поправок, і додав, що розгляд документу може тривати кілька пленарних днів.

"Але також я переконаний, ми більше не маємо права відтягувати, бо це питання не тільки завершення нашої антикорупційної реформи, судової реформи, це також питання наших міжнародних зобов’язань і нашої співпраці з міжнародними партнерами", - додав голова ВРУ.

Він висловив переконання, що законопроект про Антикорупційний суд стане головною справою парламенту наступного пленарного тижня, 22-25 травня.

"Також наступного пленарного тижня ми маємо ще блок законів аграрної політики, ми домовлялися на зборах комітету, що наступного пленарного тижня буде блок питань аграрної політики. Я пропоную, щоб ми з нього розпочали наступний пленарний тиждень, а вже після нього, можливо навіть у вівторок, розуміючи, яка кількість правок, перейшли до розгляду Антикорупційного суду", - сказав Андрій Парубій.

Новини за темою: Чому антикорупційний суд – не панацея від корупції

Пізніше, в ході брифінгу за результатами засідання погоджувальної ради ВРУ, Андрій Парубій сказав, що станом на даний момент у комітеті врахували більшість рекомендацій Венеційської комісії.

"Найбільша дискусія залишається по одній позиції – це повноваження Громадської ради міжнародних експертів. Фактично це ключовий момент, по якому продовжується дискусія. Я вважаю, що час завершувати дискусію на рівні комітету, переносити дискусію в зал, щоб ВРУ приймала рішення", - сказав спікер ВРУ.

Новини за темою: Законопроект про Антикорупційний суд. Що з ним не так?

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала за основу законопроект про Антикорупційний суд 1 березня 282 голосами народних депутатів. Раніше повідомлялося, що саме передбачає законопроект про Антикорупційний суд і за що його критикують.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів