Парубій анонсує голосування за законопроект про Антикорупційний суд 7 червня

Спікер парламенту висловив надію, що у парламенті буде достатньо голосів за

Спікер ВРУ Андрій Парубій дає брифінг Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій анонсує голосування за законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні у четвер 7 червня. Про це він сказав в ході спільного брифінгу із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом у понеділок. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Наш обов'язок і мене, як голови ВР, і прем'єр-міністра України, і всієї влади в Україні зробити все можливе, щоб рішення у четвер (щодо законопроекту про Антикорупційний суд, - ред.) було прийняте", - сказав Парубій.

Новини за темою: Законопроект про Антикорупційний суд. Що з ним не так?

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала за основу законопроект про Антикорупційний суд 1 березня 282 голосами народних депутатів.

Під час підготовки документу до другого читання до законопроекту подали 1927 поправок. Минулого пленарного тижня депутати почали розглядати проект у другому читанні, за середу-четвер встигли пройти 1274 поправки.

Разом з тим Парубій говорив про те, що деякі норми законопроекту не узгоджені з міжнародними партнерами України, зокрема про роль міжнародних експертів при призначенні кандидатів до Антикорупційного суду.

У понеділок, 4 червня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку, якщо Антикорупційний суд не буде створено.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів