Партія "За життя" з Медведчуком має всі шанси бути успішною на сході України, - Чаплига

На думку політолога, найближчим часом лідер "Українського вибору" може виступити із заявою про мирне врегулювання

112.ua

Партія "За життя" за участю лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука має всі шанси бути успішною на сході України. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав політолог Михайло Чаплига, коментуючи участь Медведчука в передвиборній програмі політичної партії "За життя".

"Це гра на полі південно-східного електорату, гра серйозна. Медведчук не грав останнім часом активно в політиці, тобто він представляв у гуманітарній підгрупі, вів переговорний процес, він вів питання обміну та звільнення наших заручників, але в політиці він не з'являвся. Були різні теорії змови про те, як він прийде в парламент, з'явиться в політиці десь чи ні. Власне, він прийняв публічне рішення підтримати політичну партію...", - сказав він.

"Я прогнозую, що найближчим часом Медведчук виступить з якимсь своїм баченням мирного врегулювання, яке воно буде, чи задовольнить всіх чи ні, це величезне питання, але швидше за все, він виступить з якимось своїм баченням. Це бачення будуть транслювати через медіа, є лідер партії, у якого достатньо високий рівень підтримки, і, власне кажучи, це означає, що на сході величезні шанси у них", - резюмував він.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи.

Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

В команду "За життя", на думку глядачів, повинні бути запрошені: Віктор Медведчук (мир і відносини з країнами СНД), Віктор Суслов (економіка), Віталій Шабунін (боротьба з корупцією), Євген Педаченко (медреформа), Валентин Наливайченко (зовнішня політика).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів