Партія "За життя" продемонструвала нові стандарти відкритості у партійній побудові

Рабінович відзначив, що заради блага України готовий об'єднуватися і працювати з тими, кому довіряє народ, навіть попри різні політичні погляди

В українців зростають вимоги до виборчого процесу, адже закриті списки призводять до безвідповідальності політиків. Нові стандарти відкритості у партійній побудові продемонструвала партія "За життя". Спільно з телеканалом "112 Україна" політсила запустила проект "Кандидат", який дає змогу будь-якому українцю стати народним депутатом. 

"Велика кількість людей проходить відбір, один з них, хтось з народу, згодом стане членом нашої команди, депутатом ВР. Це реальний соціальний ліфт і люди оберуть цю людину", - сказав лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Інший соціальний експеримент політсили відбувся в прямому ефірі одного з телеканалів. Вадим Рабінович виставив на відкрите голосування телеглядачів кандидатури, яким українці довірили б виправити п’ять кризових ситуацій у розвитку країни.

"Я дав слово, що незалежно від "подобається чи ні" запрошу людину до команди", - сказав Рабінович.

Переможцями народного голосування стали: Віктор Медведчук (мир на Донбасі та відновлення відносин з Росією і країнами СНД), Віктор Суслов (економіка), Віталій Шабунін (боротьба з корупцією), Євген Педаченко (медреформа), Валентин Наливайченко (зовнішня політика).

"Сам той факт, що він просто відкинув свої політичні амбіції і преференції і все-таки зробив над собою політичне зусилля і запросив їх як фахівців, це дуже вдалий експеримент", - говорить журналіст Ірина Тиран.

Рабінович відзначив, що заради блага України готовий об'єднуватися і працювати з тими, кому довіряє народ, навіть попри різні політичні погляди.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів