Партія розвитку України приєдналася до "Опозиційної платформи – За життя"

Юрій Мірошниченко 112.ua

Партія розвитку України приєдналася до "Опозиційної платформи – За життя". Про таке рішення політичної ради партії в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив її голова народний депутат України Юрій Мірошниченко.

"Наша Партія розвитку України на своєму раді схвалила рішення про те, що ми приєднуємося до "Опозиційної платформі – За життя". Ми як один із суб'єктів формування "Опозиційного блоку" визначилися і запрошуємо всі справжні опозиційні сили", - заявив він.

Партія вирішила підтримати на майбутніх президентських виборах кандидатуру Юрія Бойка: "Це альтернатива для всіх наших співвітчизників, які не задоволені тим, що відбувається в країні".

Мірошниченко закликав приєднатися до платформи інші опозиційні сили, "ті політичні сили, які не згодні з тим курсом, який реалізовує сьогоднішня влада", і разом виправити ситуацію в Україні.

Політик нагадав, що багато політичних сил, які сьогодні називають себе опозиційними, раніше входили до коаліції з представниками нинішньої парламентської більшості, і тому, на його думку, також відповідальні за те, що відбувається в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів