Парламенту пропонують встановити кримінальну відповідальність за пропаганду одностатевих стосунків

Автор законодавчої ініціативи - представник комітету з євроінтеграції, нардеп від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул

Zoya Shu/112.ua

Верховній Раді пропонують встановити кримінальну відповідальність за книжки про одностатеві стосунки та пропаганду таких відносин. Законопроект № 9183 зареєстрував нардеп від "Опоблоку", член комітету з питань євроінтеграції Олександр Вілкул.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект спрямовано на захист суспільної моралі, охорону сім'ї та традиційних сімейних цінностей, а також посилення соцзахисту сім'ї та дітей.

Документ пропонує вилучити з українського законодавства терміни "сексуальна орієнтація", "ґендерна ідентичність", "ґендерна рівність", "ґендерно-правова експертиза" тощо. 

В Адміністративному кодексі хочуть передбачити штрафи за пропаганду одностатевих сексуальних стосунків, що може негативно вплинути на розвиток дитини: громадянами - до 1,7 тис. грн, юрособами - 8,5 -17 тис. грн, посадовою особою або за її сприяння - від 25,5 тис. грн до 51 тис. грн.

Новини за темою: Як ВРУ збирається боротися з законодавчим спамом

Повторна протягом року пропаганда одностатевих стосунків відповідно до законопроекту - це вже кримінал. Пропонується запровадити для громадян відповідальність у вигляді арешту до 3 років чи позбавлення волі від 3 до 5 років. Якщо порушник - службова особа - то арешт до 4 років або позбавлення волі від 4 до 6 років.

Законопроект передбачає збільшити допомогу при народженні дитини, а при народженні другої і третьої - збільшити додатково. За розрахунками станом на зараз йдеться про 101 тис. 335 грн на першу дитину, 202 тис. 670 грн - на другу, 311,8 тис. грн - на кожну наступну.

Новини за темою: КВУ: Кожен третій законопроект Ради 8-го скликання неможливо реалізувати через брак коштів

Пропонується відновити норми, які дають можливість батькам у сільській місцевості платити до 30% сум за харчування дітей у дитсадку та до половини таких сум - у містах.

Передбачається запровадження безоплатного харчування учнів 1-4 класів та організація безоплатного харчування учнів із малозабезпечених сімей у професійно-технічних навчальних закладах.

Нагадаємо, раніше нардеп Олег Барна пропонував депутатам заборонити виявляти будь-яку сексуальну орієнтацію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів