Парламентський комітет з охорони здоров'я підтримав проект постанови про звернення до Кабміну щодо звільнення Супрун

Парламентський комітет з питань охорони здоров'я одностайно підтримав проект постанови про звернення до Кабінету міністрів щодо звільнення очільниці МОЗ Уляни Супрун. Це рішення є давнім та послідовним - зазначають представники комітету.

"Комітет за реформи, за ведення загальнообов'язкового державного медичного страхування. Вслухайтесь: 6 млрд гривень - це те, що сплатили українці податками своїми. В цьому році Міністерство охорони здоров'я мало закупити медикаменти в лікарні. Закуплено і поставлено в лікарні - нуль. За 6 млрд минулого року поставлено в лікарні 60 відсотків. Це не просто злочин - це геноцид українського народу, це не реформа", - наполягає голова комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець.

На наступній погоджувальній раді голова комітету рекомендуватиме очільнику парламенту внести проект постанови в прохідну частину порядку денного Верховної Ради.

"Лікарі виїжджають, кращі лікарі, тому що не знаходять тут собі застосунку, а прості люди не можуть отримати ту медичну допомогу, яка необхідна. Я думаю, що депутати все ж підтримають питання про те, щоб наполягати на її звільненні. Інше питання – як на це відреагує Кабмін і керівник нашого уряду, але я думаю, що йому теж зараз не дуже хочеться перед виборами підставляти себе під удар громадськості", - вважає член партії "За життя" Сергій Шапран.

Зазначимо, навіть якщо більшість депутатів підтримають цей проект постанови - рішення все одно буде не остаточним, адже матиме лише рекомендаційний характер. Вирішальне слово залишається за урядом та прем'єр-міністром.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів