Парламентська ТСК для розслідування нападу на Гандзюк вирушить на виїзне засідання до Херсона

Рішення підтримали більшістю голосів на засіданні 15 листопада

Засідання ТСК щодо нападу на Гандзюк Twitter Solonyna Yeugen

Парламентська тимчасова слідча комісія (ТСК) для розслідування нападів на громадських діячів, зокрема на Катерину Гандзюк, ухвалила рішення провести виїзне засідання у Херсоні 29-30 листопада. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Більшістю голосів рішення ухвалено. Ми їдемо до Херсона, 29-30 працюємо там. Це четвер-п'ятниця", - оголосив голова ТСК, позафракційний нардеп Борислав Береза.

Під час голосування за ці дати утрималося троє осіб.

Голова наголосив, що на засідання не прийшли запрошені представники місцевої влади у Херсоні, зокрема голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, голова обласної державної адміністрації Херсона Андрій Гордєєв тощо. Саме тому представники ТСК вирішили їхати до Херсона, щоб заслухати їх там.

Новини за темою: Павловського підозрюють в організації умисного вбивства Гандзюк на замовлення, - Сарган

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на радника мера Херсона Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку - громадську діячку облили кислотою. Вона дістала хімічний опік понад 30% тіла - це волосиста частина голови, обличчя, руки, ноги, передня частина грудної клітки, опік лівого ока.

Її транспортували до Києва і намагалися врятувати, проте 4 листопада поточного року на 34-році життя Катерина Гандзюк померла через поліорганну недостатність і хімічні опіки 30-39% тіла. Це спричинило громадське обурення із закликом до правоохоронних органів назвати, хто замовив Катю Гандзюк.

Наступного дня після смерті громадської діячки, 5 листопада, на телеграм-каналі The Newsroom було опубліковано матеріал "Чорний туман Каті Гандзюк", згідно з яким припускається, що Ігор Павловський міг передати гроші підозрюваному в замаху на Гандзюк Сергію Торбіну.

Окрім того, Верховна Рада заслухала звіт правоохоронців про розслідування нападів на громадських діячів та створила тимчасову слідчу комісію для розслідування нападів на громадських активістів.

12 листопада стало відомо про затримання та арешт Ігоря Павловського.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів