Парламент звільнив Данилюка з посади міністра фінансів України

За проголосували 254 народних депутата

Олександр Данилюк у Верховній Раді. Архівне фото. Українське фото

Верховна Рада ухвалила урядовий проект постанови № 8433 про звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів України. За проголосували 254 народних депутата. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Звільнити Данилюка Олександра Олександровича з посади міністра фінансів України", - йдеться у проекті постанови.

Новини за темою: "Крові Данилюка хоче більшість": Чим Кабміну і Раді не догодив міністр фінансів

Нагадаємо, 23 травня на засіданні Кабінету міністрів виникла сварка між міністром фінансів Олександром Данилюком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Причиною стала вимога голови Мінфіну призначити йому ще одного заступника. Згідно з поясненнями Данилюка, він не може без нього нормально працювати. 

На це Гройсман запропонував міністру звільнитися, після чого Данилюк пішов із залу засідання.

Новини за темою: Підсумки каденції: 2 перемоги і 5 помилок (екс)-міністра фінансів Олександра Данилюка

Через деякий час Олександр Данилюк відправив лист послам G7, в якому пояснив причини недавніх розбіжностей із прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зокрема, в листі описано ситуацію з небажанням Гройсмана призначити заступником Данилюка Яну Бугрімову.

Як відомо, 6 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що підписав подання у Верховну Раду на звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів. Сам Олександр Данилюк заявив про тиск на нього та зажадав виступу у Верховній Раді перед голосуванням про його відставку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів