Парламент відмовився внести уточнення в ухвалений бюджетної ночі закон про зміни до Податкового кодексу

"За" проголосували тільки 198, а вдруге - 193 народних депутата, а для ухвалення рішення потрібно було принаймні 226 голосів

Голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна Верховная Рада

Верховна Рада відхилила пропозицію усунути неузгодженості у тексті прийнятого закону про зміни до Податкового кодексу - у сесійній залі було спочатку 198, а потім - 193 голоси із 226 мінімально необхідних для ухвалення рішення.

Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Суть пропозиції окреслила голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"Ми з вами говорили про те, що у нас на сьогоднішній день діє ставка 7 % ПДВ на ліки. Знову ж таки, при перенесенні рішення комітету в таблицю, яка роздавалась під час голосування в залі, була допущена помилка і продовження дії норми 7 % на ліки було відхилено, хоча було всіма підтримано", - сказала Южаніна.

Окрім того, за її словами, комітет підтримав норму про звільнення від ПДВ металолому й іншої вторсировини, проте її внесли до сесійної зали як відхилену.

Нагадаємо, Верховна Рада "бюджетної ночі" з 22 на 23 листопада 236 голосами народних депутатів ухвалила закон № 9260 про внесення змін до Податкового кодексу.

Документ близько 02:00 почали розглядати за повною процедурою. Після того як пройшли всі поправки до документа, почали шукати "компромісний варіант", тобто такий набір пільг, які готові підтримати принаймні 226 народних депутатів. Це був тривалий та емоційний процес, всього відбулося 37 голосувань. Зрештою документ ухвалили о 04:53.

Під час погоджувальної ради у понеділок 3 грудня голова податкового комітету Ніна Южаніна запропонувала усунути неузгодженості в ухваленому Радою проекті змін до Податкового кодексу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів