Парламент ухвалив закон про інформацію для споживачів щодо продуктів

"За" проголосував 231 народний депутат

kyiveuromarathon

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект № 8450 про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів. "За" проголосував 231 народний депутат.

Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

Законопроект представив нардеп від БПП, представник комітету з аграрної політики Петро Юрчишин.

"Проект закону передбачає комплексне врегулювання всіх питань, пов'язаних з наданням споживачам інформації про харчові продукти. При цьому кількість підзаконних актів, необхідних для запровадження нового підходу до надання інформації для споживачів, є мінімальною. Проектом закону забороняється використання інформації, що може ввести споживачів в оману. Зазначена заборона поширюється на рекламування та представлення харчових продуктів", - сказав Юрчишин.

За його словами, найважливіший аспект, який врегульовує законопроект, - це забезпечення надання точної, достовірної та зрозумілої пересічному громадянину інформації про харчові продукти.

Законопроект передбачає уніфіковані правила для оператора ринку щодо надання споживачу інформації стосовно харчових продуктів. Очікується, що це дозволить забезпечити правову визначеність та зменшити адміністративний тягар на операторів ринку.

Нагадаємо, депутати підтримали цей документ за основу в липні нинішнього року 226 голосами народних депутатів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів