Парламент розблокував підписання законопроекту про реінтеграцію Донбасу

Депутати відхилили відповідну постанову "Опозиційного блоку": за проголосували лише 37 депутатів, проти - 158 народних обранців

Верховная Рада

Верховна Рада України відхилила постанову № 7163-П про скасування ухвалення законопроекту "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Онлайн-трансляцію засідання вів телеканал "112 Україна".

Тепер спікер парламенту Андрій Парубій зможе підписати законопроект та передати його на підпис президенту України Петру Порошенко.

Нагадаємо, раніше депутати від "Опозиційного блоку" Юрій Бойко, Олександр Вілкул та Михайло Папієв заблокували підписання законопроекту про реінтеграцію Донбасу, зареєструвавши постанову про скасування  результатів голосування за документ.

Новини за темою: Як проголосували фракції парламенту за закон про реінтеграцію Донбасу

Нагадаємо, Верховна Рада 18 січня 280 голосами ухвалила закон №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". У документі особливі райони Донецької та Луганської області визначено окупованими територіями, на яких діє окупаційна адміністрація РФ. Датою початку окупації з посиланням на інший закон визначено 20 лютого 2014 року. На Росію як державу-агресора покладено відповідальність за порушення прав людини на окупованих територіях. Україна вважає всі правочини, видані на окупованих територіях, нікчемними, окрім довідок про народження та смерть.

Україна вживає дипломатичних заходів для забезпечення державного суверенітету. Водночас для здійснення опору агресії з боку РФ здійснюється створення Об'єднаного оперативного штабу. Повноваження його очільника затвердить головнокомандувач ЗСУ за поданням міністра оборони. Розробити документ має Генштаб ЗСУ. У документі прописано права залучених до протидії агресії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів