Парламент ратифікував угоду з Європейським інвестиційним банком щодо модернізації "Укрзалізниці"

"За" проголосували 234 народних депутати

Вантажний потяг З відкритих джерел

Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком, яка передбачає отримання 150 млн євро на проект "Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка". За проект № 0186 проголосували 234 народних депутати.

Онлайн-трансляцію пленарного засідання ВРУ вів офіційний канал "Рада".

Угода передбачає отримання від Європейського інвестиційного банку грошей на будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв'язку на напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. Йдеться про 20 траншів по щонайменше 5 млн євро.

Очікується, що реалізація проекту дасть змогу збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження під час перевезень залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати. Втілення проекту також допоможе вирішити проблеми з пропуском вантажів у напрямку миколаївських портів та дасть можливість підвищити швидкість вантажних потягів на 20–25%, що призведе до пришвидшення доставки вантажів.

Новини за темою: "Укрзалізницю" можуть посунути: Бізнес хоче мати власні локомотиви

Зазначимо, що фінансову угоду підписали 19 грудня 2016 року в м. Брюссель. Вона набере чинності з дати набрання чинності цим законом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів