Парламент ратифікував угоду з Португалією про взаємну охорону секретної інформації

Відповідний законопроект підтримали 238 народних депутатів

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з президентом Португалії Марсело Ребелу. Архівне фото. Адміністрація Президента України

Верховна Рада України ратифікувала угоду з Португалією про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом. Відповідний законопроект №0172 підтримали 238 народних депутатів.

Зазначається, що угода між Україною та Португальською республікою про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом, підписана 22 травня 2017 року в Києві, встановлює правові засади для захисту інформації з обмеженим доступом, обмін якою може здійснюватися між двома державами у ході співпраці.

Угода зокрема визначає відповідну термінологію, порядок взаємного обміну і поводження з інформацією з обмеженим доступом, вирішення спорів, еквівалентність національних грифів обмеження доступу до інформації, компетентні органи сторін, відповідальні за реалізацію положень угоди, процедурні та контрольні питання тощо.

Новини за темою: Порошенко подякував українцям Португалії за допомогу у формуванні сприятливого зовнішньополітичного курсу цієї країни

Як повідомлялося раніше, у грудні минулого року президент України Петро Порошенко відвідав Португалію з офіційним візитом. Між іншим, він домовився про розвиток торгово-економічних відносин країн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів