Парламент не розглянув питання оновлення складу Центрвиборчкому

За словами спікера ВР, кандидатів та членів ЦВК за три дні мали повідомити про розгляд питання у парламенті, проте цього не зробили

"Народный фронт"

Верховна Рада 12 липня так і не перейшла до оновлення складу Центрвиборчкому. Онлайн-трансляцію вечірнього засідання вів офіційний канал "Рада".

"Я щойно провів нараду із головами фракцій. Більшість фракцій, як це і передбачалась, сказали, що питання має бути перенесене, але з точки зору регламенту мають бути присутні усі члени ЦВК під час розгляду. Їх у залі зараз нема. Я закликав голів фракцій продовжити консультації, щоб, можливо, завтра ми змогли зробити мобілізацію людей. Для того треба провести консультації між головами фракцій. Зараз у мене нема жодних підстав продовжувати засідання Верховної Ради", - сказав спікер парламенту Андрій Парубій перед тим, як закрив засідання.

Нагадаємо, на початку лютого 2018 року президент України Петро Порошенко вніс до парламенту подання щодо оновлення складу Центрвиборчкому. Потім була спецперевірка.

Проблема з ухваленням рішення полягає в тому, що вакантних місць у ЦВК 13, а кандидатів - 14. Як відомо, строк повноважень більшості членів Центрвиборчкому давно добіг кінця.

Вранці 12 липня голова фрації Артур Герасимов заявив, що фракція "Блок Петра Порошенка" готова відкликати одну зі своїх кандидатур на посаду до ЦВК, при цьому закликає "Народний фронт" зробити те саме. Під час вечірнього засідання він уточнив, що не голосуватимуть за кандидатура Ольги Лотюк попри те, що вона фаховий спеціаліст.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів