Опубліковано ще одну з версій законопроекту щодо реінтеграції Донбасу

Документ опублікувала у Facebook віце-спікер парламенту Оксана Сироїд

Віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд Верховная Рада

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд на своїй сторінці в Facebook опублікувала, за її словами, одну з версій законопроекту про реінтеграцію окупованих районів Донбасу.

"Ще одна версія законопроекту про реінтеграцію. Зараз його будуть обговорювати на так званій "мінській платформі" у парламенті", - написала вона.

За словами віце-спікера, документ передбачає легалізацію мінських угоду і необхідність їх виконання, об'єднаний штаб Донецької і Луганської областей, який буде займатися видачею дозволів на торгівлю, а також застосування Збройних сил у мирний час.

У документі підтверджується, що Росія здійснює збройну агресію на території України та тимчасово окупувала її.

Раніше ЗМІ публікували законопроект на етапі підготовки. Згідно з ним, Росія - окупант, який несе відповідальність за те, що відбувається в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО). А президент України може застосовувати ЗСУ в період дії цього документа. Мета України - відновити суверенітет і територіальну цілісність, головний засіб - дипломатичні шляхи. Ну, і максимально чіткої відповіді на питання, як саме Україна збирається повертати окуповані території, за попередніми даними, документ не має (крім згаданих "дипломатичних шляхів").

Очікується, що законопроект про реінтеграцію ОРДЛО буде зареєстровано в парламенті 4 жовтня. Про це напередодні повідомляли у фракції БПП.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів