Оприлюднено текст Закону "Про національну безпеку"

Закон набуде чинності завтра, 8 липня

Twitter Петра Порошенко

Новий Закон України "Про національну безпеку" був оприлюднений в газеті "Голос України" сьогодні, у суботу 7 липня. Закон вступає в силу на наступний день після оприлюднення - тобто з неділі 8 липня.

Закон визначив основні принципи української національної безпеки, а також основні цілі політики, покликані забезпечити суспільству і кожному окремому громадянинові захист від загроз.

Крім того, текст закону визначає та розмежовує повноваження різних державних органів у сфері безпеки і оборони, а також створює базу для інтеграції органів державної влади і держструктур, які працюють у сфері безпеки, з силами безпеки і оборони. Закон визначає систему командування, координації і контролю сил безпеки і сил оборони, і вводить в якості основного принципу планування комплексний підхід, який гарантує дотримання демократії і громадський контроль над органами сфери національної безпеки.

Фундаментальними інтересами України закон називає інтеграцію в європейський простір (політичний, економічний, правовий і простір безпеки), вступ в Євросоюз, членство в НАТО і розвиток рівноправних взаємин з іншими країнами світу.

Парламент підтримав законопроект № 8068 за основу на початку квітня 2018 року 265 голосами народних депутатів. 21 червня Верховна Рада прийняла закон голосами 248 народних депутатів. Президент України Петро Порошенко підписав закон № 8068 про національну безпеку України у четвер, 5 липня.

Джерело: Голос Украины

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів