"Опоблок" буде наполягати на прийнятті в Раді законопроектів, що стосуються допомоги переселенцям, - Бойко

На думку Бойка, парламент часто приймає "порожні" закони замість необхідних соціальних

Голова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко в студії "112 Україна". 19.05.2017 112.ua

"Опозиційний блок" буде наполягати на прийнятті в Раді законопроектів, що стосуються допомоги переселенцям. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив співголова фракції "Опозиційний блок" в парламенті Юрій Бойко.

"1,7 млн осіб по країні, які залишилися без усього і починають своє життя з нуля, і ми бачимо завдання нашої політичної сили і всього парламенту в тому, щоб їм допомогти. У нас 10 законопроектів знаходяться в парламенті, які вирішують всі проблеми, які є у переселенців. На щастя, минулого тижня один з них пройшов у першому читанні. Це безкоштовне годування дітей переселенців в школах, і ми сподіваємося, що він відбудеться і в другому читанні і цим людям буде реальна допомога. І таких у нас 10 законопроектів", - зазначив депутат.

За його словами, парламент часто приймає "порожні" закони замість необхідних соціальних.

"Причому ситуації бувають дикі, людина просто не може отримати паспорт, дитина переселенця не може отримати паспорт. Виникають проблеми з лікуванням. Вони отримують по 800 грн допомоги як переселенці, пенсію, але вони починають з нуля, їм треба знімати квартиру, їм потрібно закуповувати речі. Вони залишилися в біді. Тож коли ми бачимо, що парламент приймає "порожні" закони, а не займаються допомогою і прийняттям соціальних законів, які це у нас викликає бажання змінити цей парламент, як і у всього народу України. Ми вважаємо, що саме ця категорія людей найбільш постраждала, і парламент повинен приймати закони, які їм допоможуть. Ми будемо на цьому наполягати", - заявив Бойко.

Нагадаємо, 17 травня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №3459-1 про забезпечення дітей внутрішніх переселенців харчуванням. За таке рішення з другого разу віддали голоси 226 народних депутатів (у перший раз - 217 голосів). Зокрема планують "годувати" немовлят, дітей другого року життя, дошкільнят, школярів, студентів професійно-технічних і вищих навчальних закладів.

У пояснювальній записці зазначено, що для втілення проекту потрібно запланувати приблизно 323 млн грн витрат з держбюджету. Орієнтовна вартість харчування однієї дитини становить 10 грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...