"Опозиційна платформа – За життя" трансформуватиметься в політичну партію, - Бойко

Він також розповів, що до платформи планують приєднатися кілька громадських організацій і політичних партій

Співголова Опозиційного блоку" Юрій Бойко в ефірі "112 Україна". 23.10.2018 112.ua

"Опозиційна платформа – За життя" трансформуватиметься в політичну партію. Про це в ефірі програми "Пульс" на "112 Україна" заявив співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко.

"Були непрості відносини з нашими партнерами із "За життя", але ми переступили політичні, особисті амбіції заради того, щоб створити такий єдиний опозиційний фронт, який змете нинішню владу на виборах і поверне країну до нормального розвитку. Це перший крок. Я впевнений, що ми на правильному шляху. До нашої політичної платформі приєднуються ще кілька громадських організацій, політичних партій. Ми проводимо переговори, про них усі дізнаються вже найближчим часом. Наша об'єднана платформа трансформуватиметься в політичну партію", - сказав він.

Раніше співголова фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович підписали угоду про об'єднання опозиції та створення "Опозиційної платформи — За життя".

Нагадаємо, раніше голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук заявив, що створення "Опозиційної платформи — За життя" має стратегічний характер і спрямовано на об'єднання політичних сил для захисту інтересів жителів південного сходу і російськомовного населення. Об'єднання виступає за припинення бойових дій на Донбасі, за реалізацію в повному обсязі мінських угод і відновлення миру в країні. Об'єднання має конкурентну програму щодо того, як кардинально змінити економічний курс країни, який призвів до зубожіння громадян, як зупинити процес розпаду держави, "зшити" країну, відновити її територіальну цілісність та об'єднати всіх громадян України, забезпечити реальну децентралізацію влади з метою створення економічно сильних регіонів та ефективного місцевого самоврядування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів