Опозиції потрібно об'єднатися заради перемоги на парламентських виборах, - Лесик

"Медведчуку легше буде вести об'єднавчий процес саме опозиційних здорових сил в Україні", - вважає він

112.ua

Опозиції потрібно об'єднатися заради перемоги на парламентських виборах у 2019 році. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив екс-депутат Харківської міськради Андрій Лесик, коментуючи призначення Віктора Медведчука головою політради партії "За життя".

"Я вважаю, що політична партія "За життя" від призначення багато придбала. Віктору Медведчуку легше буде вести об'єднавчий процес саме опозиційних здорових сил в Україні. У парламенті опозиції як такої немає, подивіться, як вони голосують. Навколо ідеї політичної сили "За життя" потрібно будувати і об'єднувати платформу, щоб була перемога саме на парламентських виборах", - сказав він.

Нагадаємо, лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук був обраний головою політради партії "За життя". 

Віктор Медведчук подякував делегатам з'їзду за довіру і зазначив у своєму виступі, що мінімально 30-35% українців поділяють ті цінності, які відстоює партія "За життя". "На першому місці для них мир на Донбасі і припинення бойових дій, ситуація, пов'язана з розвитком економіки і згубним впливом реформ, що проводяться євроінтеграторами, які призвели до зубожіння громадян за останні чотири роки", ― заявив Медведчук, пише прес-служба.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів