"Опоблок": Виконання мінських угод – основа для миру і розвитку в Україні

"Опозиційний блок" підкреслює свою відданість місії мирного врегулювання

Підписання комплексу заходів по виконанню Мінських угод 12 лютого 2015 року повинно було забезпечити мир в Україні і зняти військово-політичну напруженість на всьому європейському континенті. Через три роки ця мета залишається недосяжною. Збройне протистояння на сході України продовжується, постійно зростає кількість людських жертв та руйнувань. Про це заявили в партії "Опозиційний блок", повідомляє сайт партії.

З моменту підписання другого пакету Мінських угод війна забрала ще більше чотирьох з половиною тисяч людських життів, десятки тисяч українських громадян постраждали, мільйони змушені терпіти лиха і поразку в соціальних і гуманітарних правах через триваючу війну. Відповідальність за її продовження несуть політичні сили по обидві сторони лінії розмежування, які зацікавлені у продовженні конфлікту, повідомляють в партії.

"Опозиційний блок" засуджує спроби "партії війни" української влади під будь-якими приводами ухилитися від виконання Мінських угод. У партії вважають, що відновлення миру в країні конституційним обов'язком влади перед громадянами і основною місією України в європейських політичних процесах. Той, хто намагається зірвати виконання досягнутих в Мінську домовленостей, не тільки перешкоджає відновленню миру в країні, але і блокує створення нових дієвих механізмів регулювання конфліктів в Європі, вважають в "Опоблоці".

"Опоблок" вимагає від влади привести національне законодавство у відповідність з рекомендаціями Парламентської асамблеї Ради Європи. Зокрема, резолюції від 23.01.2018 про "Гуманітарні наслідки війни в Україні". Активізувати роботу з розгортання миротворчої місії ООН в Україні, відновити роботу в рамках "Нормандської четвірки", сприяти діяльності інших міжнародних і національних форматів діалогу про мир. Розглянути і ухвалити законопроекти, необхідні для політичного врегулювання конфлікту в Донбасі.

"Опозиційний блок" підкреслює свою відданість місії мирного врегулювання. Партія гарантує, що після перемоги на виборах мир повернеться на українську землю і Україна знову стане країною, вносить свій політичний внесок у безпеку всього європейського континенту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів