"Опоблок": Влада не може називатися демократичною, а вибори чесними, якщо у складі ЦВК немає опозиції

За словами представників партії, у списку кандидатів до складу Центральної виборчої комісії влада сформувала зручне для себе управління виборчим процесом в свою користь

пресс-служба "Оппозиционного блока"

В історії незалежної України ще не було прецеденту, щоб опозицію позбавили права делегувати своїх представників у ЦВК, заявили в "Опозиційному блоці". За словами представників партії, це суперечить всім принципам демократії, європейським нормам і рекомендаціям міжнародних інституцій.

Стурбованість невиконанням Україною зобов'язання збалансувати склад Центрвиборчкому вже неодноразово на різних рівнях висловлювали європейські партнери. Про необхідність пропорційного представництва у новому складі ЦВК всіх фракцій українського парламенту йдеться в Резолюції ПАРЄ, прийнятій 25 січня 2018 року, заявили в партії.

У партії вимагають від президента призначити у ЦВК двох представників від "Опозиційного блоку", так як це єдина реальна опозиція владі в парламенті. В її складі 43 народних депутати.

За словами представників "Опоблоку", у списку кандидатів до складу Центральної виборчої комісії влада сформувала зручне для себе управління виборчим процесом в свою користь.

Влада не може називатися демократичною, а майбутні вибори чесними, якщо у складі ЦВК немає опозиції, зазначили у партії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів