Оппозиционный блок

"Опозиційний блок" розпочав всеукраїнську мирну акцію по збору підписів з вимогою до влади забезпечити виконання соціально - економічних і культурних прав і свобод громадян. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Головні вимоги опозиції: припинити війну і повернути світ в Україну; забезпечити право говорити і слухати рідною мовою; припинити фальсифікацію історії; забезпечити людям гідне життя і роботу; зупинити репресії та наступ нацизму", - йдеться в повідомленні.

У Житомирі, під час зустрічі з людьми, які прийшли підтримати вимоги "Опозиційного блоку", лідер опозиціонерів Юрій Бойко підкреслив, що в рамках акції планується зібрати близько мільйона підписів по всій Україні.

"Зібрані підписи ми надамо владі, щоб вони, нарешті, зрозуміли позицію громадян нашої країни. А люди хочуть, щоб влада забезпечила їм гідне життя, щоб вони відчували підтримку. Необхідно забезпечити справедливі пенсії, підтримати малий і середній бізнес. В кінці кінців, потрібно припинити спроби влади переписати історію. Курс країни повинен бути спрямований на забезпечення благополуччя людей, а не на виконання вимог зовнішніх кредиторів, які сьогодні практично керують нашою країною", - сказав Юрій Бойко.

Як зазначив керівник житомирських опозиціонерів, народний депутат Юрій Павленко, акція "Опозиційного блоку "Захист і справедливість" вже в перший день привернула увагу мешканців міста, які активно ставили свої підписи під вимогами опозиції.

"Сьогодні в першу чергу необхідно зупинити війну і повернути світ в Україну. Забезпечити гідні зарплати і пенсії, гідне життя кожній людині. Ми вимагаємо зупинити агресію і радикальні дії, нав'язування якою мовою говорити і в яку церкву ходити. Шляхом заборон влада нічого не доб'ється. За допомогою зібраних підписів ми змусимо владу почути не тільки "Опозиційний блок", але і мільйон громадян країни, які хочуть жити в кращій Україні", - підкреслив Юрій Павленко.