ООС набагато ефективніша за АТО, – Порошенко

Глава держави пообіцяв "крок за кроком" відновлювати український суверенітет на Донбасі

Фото з відкритих джерел

Операція об'єднаних сил на Донбасі значно ефективніша Антитерористичної операції, яка проводилася раніше. Про це 8 червня заявив президент Петро Порошенко на зустрічі зі студентами-юристами в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Невже не помічаєте, як змінилися інформаційні зведення з фронту? Невже ви не помітили, наскільки Операція об'єднаних сил зараз набагато ефективніша за АТО?" – сказав він.

Глава держави запевнив, що "крок за кроком буде проводитися політика відновлення українського суверенітету на Донбасі".

"Не сумнівайтеся: Донбас ніколи не буде російським", – пообіцяв президент.

Нагадаємо, 30 квітня в Донецькій і Луганській областях через чотири роки була офіційно завершена Антитерористична операція, а на зміну їй прийшла Операція об'єднаних сил. Зміна форматупередбачена раніше ухваленим парламентом т. зв. законом про реінтеграцію. Основне нововведення полягає у зміні підпорядкування правоохоронців і військових, які несуть службу в районі бойових дій. Згідно з цим законом, в районі конфлікту головним стає Об'єднаний оперативний штаб ЗСУ. Він керує силами та засобами ЗСУ, інших військових формувань, МВС, Нацполіції, які залучаються "до стримування та відсічі російської агресії в Донецькій і Луганській областях". Працівники правоохоронних органів, військовослужбовці та всі, хто залучений до протистояння агресору, підпорядковуються начальнику Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ. До слова, ним є Сергій Наєв. Незважаючи на зміну формату, ситуація на Донбасі не зазнала глибоких змін – бойовики традиційно обстрілюють позиції українських військових, ті стріляють у відповідь. У травні відзначається збільшення кількості втрат в лавах ЗСУ та цивільного населення, також почастішали обстріли мирних населених пунктів Донбасу з боку НЗФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів