Омелян: Україна повинна ввести візовий режим із РФ і запровадити "чорні списки"

За його словами, заходи безпеки треба посилити

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Україні варто запровадити візовий режим з Російською Федерацією і так звані "чорні списки", а от повна заборона на в'їзд росіян не має сенсу. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я не думаю, що повна заборона на в'їзд має сенс (росіян до України, - ред.). Однозначно повинні ввести візовий режим. Однозначно повинні ввести посилений контроль за переміщеннями у прикордонній зоні. І є проект "Стіна". Повинні бути "чорні списки", безумовно. Тим паче, що вони працюють вже, і ці заходи має бути посилено, бо кіллери, які прибувають з території Росії, безумовно, діють на вказівку Путіна і на вказівку російського уряду, але вони проникають на територію України. Тому цей ризик є надзвичайно високим", - сказав Омелян.

Нагадаємо, Верховна Рада може ухвалити рішення щодо візового режиму з Російською Федерацією. Зараз проводяться політичні консультації

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство у разі ухвалення рішення щодо введення візового режиму з РФ готово його реалізувати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...