Окупаційна влада Криму хоче забрати права власності на землю, оформлену до анексії

"Влада" планує "звільнити" територію вартістю близько 1-1,5 млрд. дол.

З відкритих джерел

У включеному Росією Криму місцеві "влади" пропонують припинити права власності на ділянки і нерухомість, оформлені до 2014 року. Такі поправки до федерального конституційного закону "Про прийняття в РФ Республіки Крим ..." виклав "глава" Криму Сергій Аксьонов у своєму листі до "віце-прем'єру" Дмитру Козаку, передає "Комерсант".

"Видані держорганами України документи, що підтверджують право власності на ділянки в Криму можуть бути визнані недійсними. Такі поправки до федерального конституційного закону" Про прийняття в РФ Республіки Крим ... "пропонують внести влади регіону", - йдеться в повідомленні.
Йдеться про тих приватних володіннях, документи на які, на думку чиновників, не відповідають вимогам російського законодавства. Наприклад, земля знаходиться на території загального користування, включаючи пляжі і парки, або використовується не за цільовим призначенням.

Регіональна влада сподіваються розчистити більшу частину майданчиків, де документація викликає сумніву, до 2021 року.

За різними оцінками, загальна вартість ділянок, які підпадають під потенційне вилучення, перевищує $ 1 млрд.

До сих пір у пророссійсіх чиновників немає формальних можливостей вилучати нерухомість і ділянки, якщо їх юридичний статус суперечить російському законодавству.

Одночасно Аксьонов запропонував "віце-прем'єру" ініціювати внесення до Держдуми окремого федерального закону, який регулював би процес припинення прав на ділянки в Криму і Севастополі.

"У проекті закону (копія є у" Комерсант ") вказується, що до 1 січня 2021 роки права на ділянки і розташовану на них нерухомість можуть припинятися, якщо земля знаходиться на території загального користування (парки, пляжі, об'єкти культурної спадщини, заповідники і т . д.), використовується не за цільовим призначенням ", - зазначає видання.
Як уточнює видання, в апараті Дмитра Козака і прес-службі Сергія Аксьонова вчора не змогли надати коментарі. Один з чиновників Криму повідомив "Комерсант", що підготувати поправки Козак доручив владі регіону в квітні цього року. За його підрахунками, загальна вартість ділянок, які підпадають під потенційне вилучення, складає $ 1,3-1,5 млрд.

Як повідомлялося раніше, Держдума Росії розгляне законопроект про курортний збір в включеному Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів