Обмін заручниками не відбувається через політичні ігри України і РФ, - політолог

"Україна сьогодні наполягає на прямому обміні між Україною і РФ, а Росія хоче організовувати і сприяти обміну тільки між Україною та невизнаними "ДНР" і "ЛНР", - зазначає Бортнік

Політичний консультант Руслан Бортник в ефірі "112 Україна" 112.ua

Обмін заручниками не відбувається через політичні ігри України і РФ. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив політолог Руслан Бортнік.

"На мою думку, головною причиною є політичні ігри довкола цього питання (обміну заручниками, - ред). Вони полягають у тому, що Україна сьогодні наполягає на прямому обміні між Україною і РФ, а Росія хоче організовувати і сприяти обміну тільки між Україною та невизнаними "ДНР" і "ЛНР". Таким чином Росія намагається уникнути статусу учасника конфлікту, який у неї інформаційно виникне у разі існування прямих масштабних обмінів. А Україна намагається підштовхнути Росію до політтехнологічної пасток. Сторони грають, тому обмінів не відбувається", - сказав він.

Нагадаємо, в грудні минулого року відбувся наймасштабніший обмін за формулою "306 на 74".

Зазначимо, що нещодавно стало відомо, що про участь Віктора Медведчука в переговорному процесі  вперше заговорила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Віктор Медведчук є представником України в переговорах з питань обміну полоненими на Донбасі (входить до складу підгрупи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи).

Як відомо, завдяки участі Віктора Медведчука вдалося звільнити понад 480 українських громадян.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів