Об'єднання Рабіновича і Медведчука дасть потужний ефект синергії, - експерт

Фото з відкритих джерел

"Об'єднання Рабіновича і Медведчука дійсно може дати потужний ефект синергії. І причина його якраз у репутації останнього як людини, що має близькі зв'язки з Кремлем", - вважає журналіст Сергій Бурлаченко з газети "2000".

На думку оглядача, Вадим Рабінович недарма і цілком логічно запропонував Медведчуку напрямок з відновлення миру на південному сході України і відновлення зв'язків з країнами СНД.

Лідер "За життя", за словами Бурлаченка, загалом сприймається як спойлер і один з варіантів "кандидата проти всіх". А Віктор Медведчук, незважаючи на гучне ім'я і гідний послужний список, поки не фігурує в жодному з президентських рейтингів.

"Недарма і цілком логічно Вадим Рабінович "запропонував" йому напрямок з відновлення миру на південному сході України і відновлення зв'язків з країнами СНД. Саме ця репутація Медведчука здатна залучити "антимайданний" електорат, який цього чекає від нової влади. А заодно — звільнити самого Рабіновича, який "розробляє" саме це електоральне поле, від підозр, що він буцімто "засланий козачок" Банкової. Однак якщо "інтеграційні" процеси на "антимайданному" фланзі далі не підуть, то з появою тандему Рабінович—Медведчук шанси кандидата від "Опоблоку" (найбільш імовірний Юрій Бойко) на вихід у другий тур значно знижуються", — прогнозує оглядач.

Це, за словами Бурлаченка, не означає, що вирішено зробити ставку на інші політсили.

"На відміну від багатьох колег, я не розглядаю ситуацію в "чорно-білій" проекції, де, скажімо, Віктор Медведчук чи не кожен свій крок повинен директивно узгоджувати з російським керівництвом. Медведчук має довірчі стосунки з російським лідером, але це, без сумніву, цілком самостійний, національно мислячий (про що свідчить його активна участь в організації обміну полоненими між Києвом і Донбасом) і впливовий політик", — підкреслив він.

При цьому ситуацію, коли з Москви Медведчуку вказують, з ким "дружити", а з ким ні, абсолютно неможливо уявити, упевнений журналіст.

"Швидше там дослухаються думки самого Медведчука щодо того, з ким з українських політиків можна мати справу. І його "роман" з Вадимом Рабіновичем аж ніяк не виглядає на сенсацію — адже ще в листопаді минулого року близький до Віктора Медведчука Нестор Шуфрич перейшов з "Опоблоку" в "За життя".

Та це була не рокіровка, а промацування поля для зайняття його ключовою фігурою", — резюмував Сергій Бурлаченко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів