Новинський зустрівся з міністром закордонних справ Туреччини

1 червня в місті Аланія в Туреччині відбулася зустріч народного депутата, лідера Партії миру Вадима Новинського з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу, пише "РБК-Україна".

"Головною темою обговорення була економіка в двосторонніх відносинах між нашими країнами. Обговорювали металургію, суднобудування, інфраструктурні питання, питання взаємного інвестування України і Туреччини", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Новинський.

Політик нагадав, що свого часу Мевлют Чавушоглу очолював Парламентську асамблею Ради Європи, а також був доповідачем ПАРЄ з питання Голодомору 1932-1933 років, і його можна назвати великим другом нашої країни.

Варто зазначити, що політик неодноразово висловлювався щодо ролі інвестицій в економіку України. "Економіка України ніколи не буде працювати, поки немає інвесторів, які погодяться вкласти гроші", - говорив Вадим Новинський в ефірі одного з українських телеканалів. Та найважливішою умовою для приходу інвестора він вважає мир. "Найперший і прямий шлях до зростання економіки полягає в мирі на Донбасі. Коли ми відновимо свої традиційні ринки, буде відновлено роботу підприємств, які на південному сході практично не працюють".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів