Новинський: Серед усіх світських свят День перемоги – найвеличніше

У Великій вітчизняній війні загинуло 8 млн українців, нагадує політик

Народний депутат фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський в ефірі "112 Україна". 08.05.2018 112.ua

З усіх світських свят День перемоги – найвеличніше. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський.

"Завтра велике свято. З світських свят – це найбільше свято. Завтра день великої перемоги українського народу у ВВВ, не у Другій світовій війні, у ВВВ. Український народ, ми, – народ-переможець, і нас хочуть позбавити цієї великої перемоги", - впевнений Новинський.

Політик вважає, що 9 травня – це День пам'яті про тих, хто загинув, і вшанування тих, хто ще живий, поки "у нас ще є така можливість".

"Я нагадаю, 8 млн українців загинули у ВВВ, з них тільки 2 млн на лінії фронту, 6 млн – на окупованій території, діти, жінки, люди похилого віку просто були вбиті окупантами, німецько-фашистськими загарбниками. Це велика перемога, яку ми здобули ціною величезних втрат, це треба пам'ятати завжди, не говорити про якусь пропаганду", - вважає Новинський.

Він впевнений, що змінити розуміння історії українцями не вдасться: "Всі, хто намагається зараз перекодувати генокод українців – нічого не вийде".

При цьому депутат переконаний, що в Україні є зацікавленість у провокаціях завтра, але "поліція зробить все необхідне, щоб уникнути зіткнень".

Нагадаємо, з 2015 року в Україні днями пам'яті, пов'язаними із закінченням Другої світової війни, стали 8 і 9 травня. День пам'яті і примирення – 8 травня, а свято 9 травня змінило назву з Дня перемоги у Великій вітчизняній війні на День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів