Новинський оприлюднив відповідь ДМС щодо законності свого громадянства

Звернення Генпрокуратури до ДМС він назвав "черговим прикладом переслідування політичних опонентів влади"

Народний депутат Вадим Новинський в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський опублікував відповідь Державної міграційної служби про законність надання йому українського громадянства. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Міграційна служба вже неодноразово перевіряла дотримання процедури і законність надання мені громадянства. Спеціально для прокурорів публікую офіційну відповідь служби, в якому чітко сказано, що "порушень законодавства України з питань громадянства не встановлено", - зазначив він.

Звернення Генпрокуратури до ДМС він назвав "черговим прикладом переслідування політичних опонентів влади".

Facebook Вадима Новинського

Нагадаємо, 26 квітня 2016 року Петро Порошенко доручив Державній міграційній службі перевірити законність надання громадянства Новинському, оскільки петиція про позбавлення екс-соратника Януковича громадянства України набрала понад 25 тисяч голосів. Раніше Генеральна прокуратура отримала доступ до матеріалів Державної міграційної служби про українське громадянство Вадима Новинського.

Російський бізнесмен Новинський отримав громадянство України від тодішнього президента Віктора Януковича 1 червня 2012 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів