Німеччина і Франція відмовилися представити план поглиблення єврозони на саміті ЄС

Сторони повинні були підготувати план поглиблення фінансового співробітництва

Еммануель Макрон і Ангела Меркель Spiegel

Французький президент Еммануель Макрон і канцлер ФРН Ангела Меркель не стануть виступати зі спільним планом реформування єврозони на саміті ЄС, що відбудеться в кінці березня. Про це повідомляє Spiegel.

За інформацією видання, німецька влада всіх рівнів дає зрозуміти, що ніякі пропозиції висуватися не будуть, а розробка даного пункту скасована.

Новини за темою: Соціал-демократи Німеччини погодилися на коаліцію з партією Меркель

Ймовірно причиною перенесення стало те, що під час коаліційних переговорів ХДС і СДПН не обговорювали питання поглиблення єврозони.

Раніше в грудні Меркель і Макрон спільно заявили про намір представити рекомендації по поглибленню єврозони. Зараз у ФРН заявляють, що робота над пропозиціями німецької сторони продовжиться тільки після завершення формування кабінету міністрів.

Новини за темою: Макрон планує посилити міграційне законодавство у Франції

Поглиблення єврозони було заплановано на наступні після саміту 18 місяців. Зокрема, планувалося посилення фінансового співробітництва - створення спільного Європейського валютного фонду, впровадження посади міністра фінансів Євросоюзу і координація всіх держав-членів ЄС у питаннях фінансової політики.

Джерело: Spiegel

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів