НФ визначиться щодо питання особливого статусу Донбасу за підсумками міжнародних переговорів, - нардеп

За його словами, в даний час проходять дуже важливі міжнародні переговори

112.ua

Фракція "Народний фронт" (НФ) визначиться з питання особливого статусу Донбасу за підсумками міжнародних переговорів. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від фракції НФ Віталій Сташук.

"Зараз відбуваються дуже важливі переговори, міжнародні, на дуже високому рівні і на різних рівнях. Саме за результатами цього дипломатичного діалогу і розуміння, яким чином Україна може, повинна рухатися далі, я думаю, що наша фракція буде визначатися остаточно (щодо особливого статусу Донбасу. – Ред.)", - зазначив він.

Раніше народний депутат від фракції БПП Олег Петренко заявила, що в парламентській фракції "Блок Петра Порошенко" не обговорюється питання голосування за зміни до Конституції.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 р. народні депутати 265 голосами в першому читанні ухвалили зміни до Конституції в частині децентралізації. Проти законопроекту одноголосно проголосували Радикальна партія і "Батьківщина". Не підтримали документ також більшість депутатів від "Самопомочи", 5 членів "Блоку Петра Порошенко", 1 - від "Народного фронту", а також "свободівці" і група КРІП. "Опозиційний блок" голосував одноголосно "за".

Відзначимо, для ухвалення проекту змін до Конституції в другому читанні необхідно конституційну більшість голосів народних депутатів - не менше 300.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів