Некомпетентність міністра екології Шевченка стала очевидною ще в січні, - Вощевський

"Екологічний контроль в країні, м'яко кажучи, ослаблений", - зазначає віце-прем'єр

112.ua

Некомпетентність міністра екології Ігор Шевченко стала очевидною ще в січні. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський.

"На жаль, треба констатувати, що екологічний контроль в країні, м'яко кажучи, ослаблений... Ми, на жаль, опинилися в ситуації, коли знаємо про ту чи іншу подію, про екологічну біду, по Інтернету, а не від міністерства. І це протягом цілого ряду останніх місяців. Давно постало питання, не вчора, не сьогодні, що міністр екології Шевченко не виконує свої функції... Сьогодні потрібно виходити на коаліцію, треба говорити з фракцією, яка делегувала свого представника для того, щоб парламент прийняв рішення про звільнення. Ось ця процедура зараз відбувається, і захисну реакцію пана Шевченка ми бачимо по телебаченню", - заявив віце-прем'єр.

"Хочу підкреслити ще раз, абсолютна некомпетентність, неготовність керувати міністерством... Це стало зрозуміло десь в січні-лютому місяці. Це стало зрозуміло, коли ми побачили, що системи в роботі міністерства немає, що такі класичні підходи управління величезної сфери відсутні. Не може міністр хоча б раз в тиждень не провести оперативну нараду... Нічого схожого в міністерстві не робиться. Коли прем'єр-міністр доручив провести колегію за участю прем'єр-міністра, з'ясувалося, що ніякої колегії в міністерстві немає", - розповів Вощевський.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк просить "Батьківщину" прийняти рішення щодо перебування на посаді глави Мінекології Ігоря Шевченка. Сам же Шевченко впевнений, що саме через його "принципової позиції" прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вимагав його звільнення.

Раніше повідомлялося, що уряд прийняв рішення провести перевірку наявності фактів корупційних правопорушень у діях міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що під час пожежі на нафтобазі під Києвом міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко був у відпустці в Ніцці і Монако. Також Ляшко заявив, що для поїздки міністр використовував літак народного депутата Олександра Онищенка. Радикальна партія Олега Ляшка ініціювала відставку Шевченка.

Пізніше Шевченко визнав, що повертався з Ніцци до Києва на літаку Онищенко, однак нічого за це не платив. Також глава Мінекології зазначив, що прем'єр-міністр Яценюк знав про цю поїздку, і вона була 6-7 червня, тобто до пожежі у Василькові.

Зазначимо, що на засіданні уряду 12 червня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив невдоволення тим, що Шевченко особисто не відвідав місце пожежі на нафтобазі. Пізніше в Мінекології заявили, що глава відомства таки відвідав багатостраждальну нафтобазу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів