НАЗК винесло припис Омеляну за порушення антикорупційного закону

Як зазначає НАЗК, за результатами перевірки було виявлено порушення закону "Про попередження корупції"

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян З відкритих джерел

Національне агенство з питань запобігання корупції (НАЗК) винесло припис міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначає НАЗК, за результатами перевірки було виявлено порушення закону "Про попередження корупції". Зокрема міністерство призначало людей на посади без отримання відповідей Мін'юсту щодо наявності відомостей про кандидатів в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Крім цього, Мінінфраструктури не притягло до дисциплінарної відповідальності працівницю, яку судом визнано винною у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-4 КУ. Зазначено, що суд не застосував до неї міри покарання у зв'язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

"Згідно з приписом, НАЗК вимагає провести стосовно працівників Мінінфраструктури службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню ними правопорушень, пов’язаних з корупцією, а саме порушень вимог частини третьої статті 57, частини другої статті 58, частини другої статті 65 Закону України "Про запобігання корупції". Припис НАЗК є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Раніше повідомлялося, що НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій ще 22 чиновників.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів