НАЗК внесло припис міністру соцполітики Реві

16 підлеглих Реви порушили закон щодо подання е-декларацій

112.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів міністру соціальної політики України Андрію Реві. Про це йдеться в повідомленні на сайті НАЗК.

Зазначається, що НАЗК встановило порушення щодо подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно 16-ти працівників Мінсоцполітики.

Відомство вимагає провести службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовими особами правопорушень, пов'язаних з корупцією, та вжити заходів у встановленому законом порядку.

Новини за темою: Омбудсмена Денісову викликали для дачі пояснень у НАЗК

Також у приписі йдеться про вимогу надати Національному агентству інформацію про виконання Антикорупційної програми Міністерства соціальної політики на 2017 рік за IV квартал та розпочати оцінку корупційних ризиків у діяльності міністерства у 2018 році.

За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло ознаки корупції у зверненні депутата від фракції "Народний фронт" Євгена Дейдея до генерального прокурора Юрія Луценка. 

Новини за темою: Аваков отримав припис від НАЗК щодо підлеглого

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів