НАЗК скерує до суду справу Павелка

За словами Мангула, НАЗК зібрало достатньо матеріалів для встановлення фактів вчинення Павелко "дій та ухвалення рішень у стані реального конфлікту інтересів" під час засідань очолюваного ним комітету

Нацагентство щодо запобігання корупції найближчим часом скерує протоколи щодо корупційних дій народного депутата, голови бюджетного комітету ВР і президента Федерації футболу України Андрія Павелка до суду. Про це після зустрічі з головою Агентства Олександром Мангулом заявив керівник ГО "Ініціативи майбутнього" Олександр Воробей, повідомляє bigmir.net з посиланням на  "Подробности".

За словами Мангула, НАЗК зібрало достатньо матеріалів для встановлення фактів вчинення Павелком "дій та ухвалення рішень у стані реального конфлікту інтересів" під час засідань очолюваного ним комітету.

Крім того, підкреслюється, Агентство має незаперечні докази порушення Андрієм Павелком обмежень щодо сумісництва статусу народного депутата "у зв'язку з перебуванням на посаді члена Ради директорів Компанії UEFA Events SA, яка є прибутковою організацією".

"Керівництво НАЗК пообіцяло скласти за вказаними фактами відповідні протоколи та скерувати їх до суду в найкоротші строки", - резюмували в "Ініціативах майбутнього".

Нагадаємо, петиція з вимогою негайного розслідування корупції в українському футболі вже отримала понад 12 тис. голосів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів