Навіть кредитної картки немає : Гості ток-шоу "Пульс" розповіли, чи є у них борги

Зізналися, що майже ні в кого немає боргів

Гості ток-шоу "Пульс" розповідають про свої борги "112 Украина"

У голови Соцпартії України Іллі Киви боргів немає, а у нардепа від БПП Оксани Продан навіть немає кредитної картки. Про це вони розповіли в ефірі ток-шоу "Пульс" в ефірі телеканалу "112 Україна".

Гості студії відповіли на питання: "Чи є у Вас борги?"

Голова Соцпартії України Ілля Кива розповів, що фінансових боргів у нього немає. "Напевно, борг перед своїми дітьми", - додав він.

"Ні, фінансових боргів немає. Скоріше так сталося, що я намагаюся допомагати близьким, рідним, друзям в той момент, коли їм потрібна ця допомога", - заявив політтехнолог Дмитро Раімов.  

Політтехнолог Вадим Карасьов також зазначив, що фінансових боргів у нього немає: "Я боюся бути в боргах, тому що тоді втрачаєш свободу, ти просто невільна людина", - вважає він.

"Ні боргів, ні кредитів. Не люблю ці речі і нікому не раджу", - відповів політолог Сергій Таран.

Також немає боргів у політолога Сергія Годного: "В українців є така мудрість - краще з розумним втратити, ніж з дурним знайти. Тому у мене немає ніяких боргів, тарифи плачу, ну і в принципі...", - повідомив він.

Новини за темою: Рада МВФ готова затвердити нову програму для України після підвищення тарифів на опалення

Немає боргів і у народного депутата від БПП Оксани Продан: "Кредитів немає, позик немає і карта навіть не кредитна, на всякий випадок".

У свою чергу економічний експерт Борис Кушнірук відповів, що у нього є невеликі борги. "Я, може, не настільки щасливий, у мене є невеликі борги. По кредитній картці - це такі, поточні, щомісячні. І десь 13 тис. доларів боргів за іпотечним кредитом, який був узятий в 2007 році", - розповів експерт.

Нагадаємо, що сьогодні однією з тем для обговорення в ефірі ток-шоу "Пульс" є співпраця з МВФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів