НАТО продовжить роботу з підготовки Грузії до членства і закликає Україну продовжувати реформування, - Столтенберг

Він зазначив, що реформи є критичною умовою для процвітання і миру в Україні

Reuters

Представники НАТО домовилися про продовження спільної роботи з підготовки Грузії до членства в Альянсі і закликають Україну продовжувати реформування. Про це повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг, передає "112 Україна".

"Сьогодні ми домовилися продовжувати працювати разом для підготовки Грузії до членства у НАТО. Ми визнали суттєвий прогрес Грузії на шляху реформування, і ми подякували Грузії за її великі внески у нашу місію в Афганістані. Ми також ще раз підтвердили нашу солідарність з Україною. Ми визнаємо стремління України приєднатися до Альянсу, і успіхи вже досягнуті на шляху реформування, але залишаються виклики. І ми закликаємо Україну продовжувати втілювати реформи. Це є критичним для процвітання та миру в Україні… Кожна з цих країн робить внесок у нашу загальну безпеку, і НАТО залишається відданим зміцненню наших зв’язків з цими країнами", - підкреслив він.

Раніше Столтенберг заявив, що країни НАТО готові підтримувати Україну в разі подальшого прояву агресії проти неї з боку Російської Федерації. Також він зазначив, що Альянс уважно моніторить ситуацію в Чорному морі і готовий на неї реагувати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів