Насіров просить суд поновити його на посаді голови ДФС

Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення Насірова 31 січня

Українські новини

Екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров просить суд поновити його на посаді голови ДФС. Про це повідомляється на офіційному сайті Окружного адміністративного суду міста Києва.

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Романа Насірова до Кабінету міністрів України, другий відповідач – Державна фіскальна служба України. Позивач просить суд визнати протиправним та незаконним розпорядження Кабміну від 31 січня 2018 року "Про звільнення Насірова з посади голови Державної фіскальної служби України", а також просить поновити його на посаді голови ДФС", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, Насіров просить стягнути на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Наразі судом розглядається питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, в січні Мінфін подав до Кабміну подання про звільнення Насірова.

Після ухвалення рішення про звільнення Насірова 31 січня він заявив, що дізнався зі ЗМІ про своє звільнення і вважає незаконним рішення Кабміну.

Зазначимо, що 10 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) передала до суду обвинувальний акт щодо Насірова.

За версією слідства, Насіров у період з травня 2015 року по березень 2016 року ухвалив низку незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для компаній, задіяних у так званій газовій схемі Онищенка, на загальну суму 2,019 млрд грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів