Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк
"Народный фронт"

Партія "Народний фронт" пропонує запровадити Україні візовий режим з Російською Федерацією і розширити санкції щодо РФ до відшкодування збитку. Про це заявив лідер політсили Арсеній Яценюк, представляючи на з'їзді партію резолюцію.

"Політична рада партії пропонує закріпити в рішенні з'їзду необхідність запровадження візового режиму з Російською Федерацією", - зазначив він.

Яценюк підкреслив, що в документі також йдеться про те, що "Народний фронт" підтримує ініціативу про розміщення миротворчих сил ООН на Донбасі за певних умов. "Ці ініціативи можуть підтримуватися і будуть підтримуватися за умови врахування саме українських національних інтересів, щоб нам не створили ще один заморожений конфлікт", - сказав він, підкресливши, що досвід багатьох миротворчих місій закінчується "заморожуванням, а не вирішенням конфлікту, що не повинно повторитися в Україні".

Крім того, за словами Яценюка, резолюція пропонує розширювати, а не знімати санкції з РФ, поки Україні не повернуть повністю її територію.

"В окремих столицях вже розпочалася дискусія: давайте якось реалізуємо Мінськ у тій чи іншій формі, щоб швидше зняти санкції. Ми вважаємо це неприпустимою політикою до того моменту, поки не буде повернено Донецьк, Луганськ і Крим. Санкції проти російського агресора мають бути збережені", - підкреслив він.

Крім того, у резолюції наголошується, що необхідно розширювати санкції проти РФ з боку як України, так і її партнерів, поки Росія "повністю не відшкодує шкоду Україні та її громадянам, заподіяну внаслідок збройної агресії", та об'єднати санкції проти РФ, запроваджені за окупацію Донецька і Луганська, із санкціями через анексію Криму.

Новини за темою: З'їзд партії "Народний фронт" від 11 листопада 2017 року. Повне відео

Нагадаємо, "Народний фронт" сьогодні організував у Києві перший масштабний з'їзд партії з 2014 року. Хоча під час заходу спікери не порушували питання (яке цікавить багатьох) про можливе об'єднання політсили з "Блоком Петра Порошенка", з'їзд партії тривав близько чотирьох годин і був вельми цікавим. Зокрема, обговорювалися результати діяльності та основні напрями роботи партії на майбутнє. Крім лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка, на з'їзді виступили: прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, спікер парламенту Андрій Парубій, секретар РНБО Олександр Турчинов та низка міністрів країни.

Новини за темою: "Шановний пане президенте Яценюк": Про що говорили на з'їзді "Народного фронту"