"Народний фронт" пропонує запровадити візовий режим з РФ і посилити санкції, - резолюція

Партія також підтримує ініціативу про розміщення миротворчих сил ООН на Донбасі, але за певних умов

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк "Народный фронт"

Партія "Народний фронт" пропонує запровадити Україні візовий режим з Російською Федерацією і розширити санкції щодо РФ до відшкодування збитку. Про це заявив лідер політсили Арсеній Яценюк, представляючи на з'їзді партію резолюцію.

"Політична рада партії пропонує закріпити в рішенні з'їзду необхідність запровадження візового режиму з Російською Федерацією", - зазначив він.

Яценюк підкреслив, що в документі також йдеться про те, що "Народний фронт" підтримує ініціативу про розміщення миротворчих сил ООН на Донбасі за певних умов. "Ці ініціативи можуть підтримуватися і будуть підтримуватися за умови врахування саме українських національних інтересів, щоб нам не створили ще один заморожений конфлікт", - сказав він, підкресливши, що досвід багатьох миротворчих місій закінчується "заморожуванням, а не вирішенням конфлікту, що не повинно повторитися в Україні".

Крім того, за словами Яценюка, резолюція пропонує розширювати, а не знімати санкції з РФ, поки Україні не повернуть повністю її територію.

"В окремих столицях вже розпочалася дискусія: давайте якось реалізуємо Мінськ у тій чи іншій формі, щоб швидше зняти санкції. Ми вважаємо це неприпустимою політикою до того моменту, поки не буде повернено Донецьк, Луганськ і Крим. Санкції проти російського агресора мають бути збережені", - підкреслив він.

Крім того, у резолюції наголошується, що необхідно розширювати санкції проти РФ з боку як України, так і її партнерів, поки Росія "повністю не відшкодує шкоду Україні та її громадянам, заподіяну внаслідок збройної агресії", та об'єднати санкції проти РФ, запроваджені за окупацію Донецька і Луганська, із санкціями через анексію Криму.

Новини за темою: З'їзд партії "Народний фронт" від 11 листопада 2017 року. Повне відео

Нагадаємо, "Народний фронт" сьогодні організував у Києві перший масштабний з'їзд партії з 2014 року. Хоча під час заходу спікери не порушували питання (яке цікавить багатьох) про можливе об'єднання політсили з "Блоком Петра Порошенка", з'їзд партії тривав близько чотирьох годин і був вельми цікавим. Зокрема, обговорювалися результати діяльності та основні напрями роботи партії на майбутнє. Крім лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка, на з'їзді виступили: прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, спікер парламенту Андрій Парубій, секретар РНБО Олександр Турчинов та низка міністрів країни.

Новини за темою: "Шановний пане президенте Яценюк": Про що говорили на з'їзді "Народного фронту"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...